LV EN

Par mums

Iepazīstieties ar uzņēmuma darbības specifiku, kompetencēm, kontaktiem, kā arī iegūstiet atbildes uz jautājumiem par radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldības specifiku.

vairāk...

Darbības virzieni

Iegūstiet informāciju par elektronisko sakaru jautājumiem, kuri ir VAS “Elektroniskie sakari” pārziņā.

vairāk...

Starptautiskā sadarbība

VAS “Elektroniskie sakari” speciālisti pārstāv Latvijas intereses Starptautiskās Telesakaru savienības, Eiropas Komisijas struktūru un Eiropas pasta un telesakaru administrāciju konferences darba grupās.

vairāk ...

Jautājumi un atbildes

Saņemiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

vairāk...

Radiotraucējumu pieteikšana

+371 67224870

Jaunumi

Latvijā atklāta publiski pieejama amatieru radiostacija
30.09.2015.

29. septembrī durvis vēra jauna amatieru radiostacija. Tā atrodas VAS „Elektroniskie sakari” telpās, Eksporta ielā 5.
Lasīt vairāk...

Droni var apdraudēt aviācijas drošību
25.09.2015.

Radiovadāmie bezpilota lidaparāti jeb tā dēvētie droni kļūst arvien populārāki, tomēr vien retais lietotājs ir informēts par to, ka dronu neapdomīga un vieglprātīga lietošana var apdraudēt cilvēku drošību. Teju ik nedēļu tiek fiksēti gadījumi, kad dronu lietotāji izmanto aviācijas frekvences, traucējot lidmašīnu radiosakarus. Turklāt neatbilstošu frekvenču izmantošana var radīt sakaru zudumu arī starp tālvadības pulti un dronu. Lai no šādiem gadījumiem izvairītos, VAS Elektroniskie sakari aicina pārliecināties par sava drona darbības frekvencēm un to atbilstību Latvijas frekvenču plānam.
Lasīt vairāk...

5. jubilejas Starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde TELCO TRENDS 2015
17.08.2015.

No 2015. gada 10. augusta līdz 14. augustam Rīgā notika 5. jubilejas Starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde TELCO TRENDS 2015. TELCO TRENDS konferenci apmeklēja elektroniskās komunikācijas nozares speciālisti no Eiropas Savienības un NVS valstīm. Konferences rīkotāji bija izziņojuši par vairāk nekā 400 konferences dalībnieku ierašanos.
Lasīt vairāk...

Jaunumu arhīvs