LV EN

Par mums

Iepazīstieties ar uzņēmuma darbības specifiku, kompetencēm, kontaktiem, kā arī iegūstiet atbildes uz jautājumiem par radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldības specifiku.

vairāk...

Darbības virzieni

Iegūstiet informāciju par elektronisko sakaru jautājumiem, kuri ir VAS “Elektroniskie sakari” pārziņā.

vairāk...

Komercpakalpojumi

Paziņotā institūcija Nr.2487. Iekārtu atbilstības novērtēšana un testēšanas apjoma noteikšana.

vairāk...

Starptautiskā sadarbība

VAS “Elektroniskie sakari” speciālisti pārstāv Latvijas intereses Starptautiskās Telesakaru savienības, Eiropas Komisijas struktūru un Eiropas pasta un telesakaru administrāciju konferences darba grupās.

vairāk...

Jautājumi un atbildes

Saņemiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

vairāk...

Paziņotā institūcija 2487

+371 67282863, +371 67333034, vases@vases.lv

Radiotraucējumu pieteikšana

+371 67224870

VAS „Elektroniskie sakari” informē, ka Klientu pieņemšana no š.g. 10.jūnija notiek Eksporta ielā 5 (skatīt kartē), Rīgā, LV-1010, pirmajā stāvā pa labi.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar mums pa tālruni: 67332179, 67333034 vai e-pastā vases@vases.lv.

Būsiet laipni gaidīti!
Jūsu VAS „Elektroniskie sakari”
 

Jaunumi

Uzstādīts rekords ar visvairāk vienlaicīgi nosūtītajiem apsveikumiem Latvijai dzimšanas dienā
19.11.2014.

Speciālā zibakcijā „Apsveikums Latvijai” šodien uzstādīts rekords ar vislielāko dalībnieku skaitu, kuri vienlaicīgi apsveica Latviju dzimšanas dienā, izmantojot unikālo Morzes ābeci. Rekorda dalībniekiem vietnē www.apsveikumslatvijai.lv bija jāatšifrē novēlējums „Jaunus izgudrojumus un laimīgus cilvēkus!”. Šo Rēzeknes novada Dricānu vidusskolas 5.klases apsveikumu no vairāk nekā 400 iesūtītajiem skolēnu novēlējumiem izvēlējās Valsts prezidents Andris Bērziņš.
Lasīt vairāk...

Valsts prezidents Andris Bērziņš izvēlēsies labāko skolēnu apsveikumu projektā „Apsveikums Latvijai”un aicina sveikt valsti dzimšanas dienā
05.11.2014.

Mājas lapā www.apsveikumslatvijai.lv, kurā līdz 9.novembrim ikviens ir aicināts iesūtīt savu apsveikuma tekstu, aizšifrējot to ar Morzes ābeces palīdzību. Valsts Prezidents izvēlēsies labākā apsveikuma tekstu, kuru speciālā zibakcijā 14.novembrī plkst.11.30 tiešraidē ikviens varēs noklausīties un atšifrēt. Šim projektam īpaša loma ir bērniem skolās un to patriotisma veicināšanai.
Lasīt vairāk...

Lepojamies! Nozares augstākos apbalvojumus saņem VAS "Elektroniskie sakari" vecākā juriste Katrīna Hohberga un vecākais radiokomunikāciju inženieris Ilmārs Lazdiņš
04.11.2014.

Atzīmējot 135 gadus kopš dzimis Latvijas radiofonijas pamatlicējs Jānis Linters, nodibinājums "Inženiera Jāņa Lintera fonds" sadarbībā ar Latvijas Telekomunikāciju klubu šī gada 31.oktobrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma" godināja 17 Jāņa Lintera fonda apbalvojuma laureātus.
Lasīt vairāk...

Ar speciālu aplikāciju plāno uzstādīt rekordu ar visvairāk vienlaicīgi nosūtītajiem apsveikumiem Latvijai dzimšanas dienā
29.10.2014.

VAS „Elektronisko sakari” ir uzsākusi projektu „Apsveikums Latvijai”, kura ietvaros plānots uzstādīt rekordu ar vislielako dalībnieku skaitu - bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kuri vienlaicīgi apsveiks Latviju dzimšanas dienā, izmantojot Morzes signālus. Par projekta vēstnešiem kļuvuši Elīna un Vestards Šimkus.
Lasīt vairāk...

Jaunumu arhīvs