LV EN

Par mums

Iepazīstieties ar uzņēmuma darbības specifiku, kompetencēm, kontaktiem, kā arī iegūstiet atbildes uz jautājumiem par radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldības specifiku.

vairāk...

Darbības virzieni

Iegūstiet informāciju par elektronisko sakaru jautājumiem, kuri ir VAS “Elektroniskie sakari” pārziņā.

vairāk...

Starptautiskā sadarbība

VAS “Elektroniskie sakari” speciālisti pārstāv Latvijas intereses Starptautiskās Telesakaru savienības, Eiropas Komisijas struktūru un Eiropas pasta un telesakaru administrāciju konferences darba grupās.

vairāk ...

Jautājumi un atbildes

Saņemiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

vairāk...

Radiotraucējumu pieteikšana

+371 67224870

Jaunumi

Klientu dienā runā par VAS "Elektroniskie sakari" komercpakalpojumiem
20.05.2016.

Š.g. 10. maijā notika VAS “Elektroniskie sakari” (VAS ES) Klientu diena, kuras ietvaros VAS ES Klienti, nozares asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības, Lielo pilsētu asociācijas un Konkurences padomes pārstāvji tika iepazīstināti ar jau ieviestajiem un plānotajiem komercpakalpojumiem.

Lasīt vairāk...

Par jaunās RED direktīvas (Radio equipment directive) ieviešanu par izmaiņām radioiekārtu atbilstības novērtēšanā, ražošanā un izplatīšanā
17.05.2016.

12. maijā VAS ES tika rīkots seminārs saistībā ar jaunās RED direktīvas (Radio equipment directive) ieviešanu par izmaiņām radioiekārtu atbilstības novērtēšanā, ražošanā un izplatīšanā.

Lasīt vairāk...

VAS „Elektroniskie sakari” aicina uz informatīvu semināru par jaunajām prasībām radioiekārtām
05.05.2016.

Saistībā ar jaunās ES direktīvas plānotajām izmaiņām attiecībā uz prasībām radioiekārtu izplatīšanā, iegādē un lietošanā, VAS “Elektroniskie sakari” rīkos informatīvu semināru.

Lasīt vairāk...

Jaunumu arhīvs